Aktualności

Zapraszamy na Targi Domów i Mieszkań w Hali Stulecia

16 i 17 października ruszają Targi Domów i Mieszkań w Hali Stulecia we Wrocławiu. Będziemy tam razem z naszą premierową inwestycją. Przyjdź i znajdź mieszkanie swoich marzeń.

Domy atrialne - trwa kolejny etap sprzedaży

Na Jagodnie rozpoczęliśmy sprzedaż domów atrialnych, których pierwszy etap spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Klienci cenią nasz projekt za przemyślane układy oraz połączenie korzyści, jakie daje kameralna powierzchnia i swoboda życia w domu z własnym ogrodem i garażem.

Premiera: nowe osiedle w ofercie ROBYG WPB

Z radością informujemy o naszej nowej inwestycji we Wrocławiu. Osiedle nad Widawą wybudujemy na północy miasta, w spokojnej części wrocławskiego Zgorzeliska. Znajdzie się na nim 138 mieszkań.

Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe WRO-EXPO

W najbliższy weekend na Stadionie Wrocław odbędą się największe Targi Mieszkaniowe we Wrocławiu. To będzie świetna okazja, aby zapoznać się z premierowym Osiedlem nad Widawą, a także pozostałymi inwestycjami.

Nowa pula mieszkań na Jagodnie

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań kolejnego etapu ROBYG Jagodno. W ofercie jest 140 mieszkań o starannie przemyślanych układach funkcjonalnych i metrażu od 26 do 91 mkw. Do każdego mieszkania dodajemy Smart House w standardzie.

Zapraszamy na bezpłatne porady architektoniczne

Z okazji Światowego Dnia Architektury, który przypada na 1 lipca, organizujemy dla naszych klientów bezpłatne porady architektów wnętrz. W tym dniu będzie można skonsultować z ekspertami własny, gotowy projekt lub zaprojektować swoje mieszkanie.

Jesteśmy na Dolnośląskich Targach Nieruchomości & Budowa Domu

W najbliższy weekend odbędą się Dolnośląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu na Stadionie Wrocław. Jesteśmy mecenasem tego wydarzenia. Zapraszamy na nasze stoisko i do zapoznania się z ofertą naszych inwestycji.

Zapraszamy na Weekend Deweloperów

W najbliższy weekend bierzemy udział w Weekendzie Deweloperów. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży oraz na Dni Otwarte na Uroczysku – naszej inwestycji na Sołtysowicach. Zachęcamy do skorzystania z promocji i ofert specjalnych.

Kameralna Olszówka – start budowy

Rozpoczęliśmy budowę naszej najnowszej inwestycji we Wrocławiu. Jej największe zalety to kameralna atmosfera, położenie pomiędzy parkami oraz dodatki z zakresu ekologii.

Pierwszy etap Wojszyckich Alejek jest już gotowy

Zakończyliśmy budowę pierwszego budynku Wojszyckich Alejek. Inwestycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego powiększymy ją o kolejny etap.

Willa nad Potokiem gotowa

Zakończyliśmy budowę Willi nad Potokiem, która ma pozwolenia na użytkowanie. Projekt wyróżnia się kameralnym charakterem i położeniem nad potokiem Kasina na Muchoborze Wielkim.

Powiększymy Wojszyckie Alejki!

Wprowadziliśmy do sprzedaży 148 mieszkań w ramach nowego etapu Wojszyckich Alejek.

Dni Otwarte – Uroczysko

W marcowy weekend otwieramy Uroczysko na Sołtysowicach. Zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem. Zachęcamy do skorzystania z promocji i ofert specjalnych. Do zobaczenia gotowe mieszkania oraz budowa trzeciego etapu osiedla. 

W styczniu nowa budowa. Co się dzieje na pozostałych?

Na początku przyszłego roku rozpoczniemy budowę na Krzykach-Partynice i przekazywanie kluczy do mieszkań na Muchoborze Wielkim, a potem także na Wojszycach, Sołtysowicach i Jagodnie.

Świąteczne godziny otwarcia Biura Sprzedaży

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Biuro Sprzedaży 31.12.2020 (Sylwester) czynne jest do godziny 15:00.

Życzenia świąteczne

Mamy za sobą trudny rok, ale przed nami najpiękniejsze Święta.

Z tej okazji życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia, radości, spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.

Aby każdy znalazł bezpieczną przystań dla siebie i swoich bliskich na naszych osiedlach.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i spokojnego 2020 roku.

Kameralna Olszówka już w sprzedaży

W naszej najnowszej inwestycji znajduje się tylko 55 mieszkań. To przemyślane układy z bardzo poszukiwanymi teraz ogródkami i balkonami. Do każdego mieszkania dajemy Smart House by Keemple w cenie.

Premiera: nowe osiedle od ROBYG WPB

Szukacie kameralnego miejsca do życia w atrakcyjnej lokalizacji? Zapiszcie się, aby jako pierwsi otrzymać informację  z pierwszej ręki. Właśnie rozpoczynamy przedsprzedaż mieszkań w naszej nowej inwestycji.

TARGI W HALI STULECIA ODWOŁANE

Targi Mieszkań i Domów w Hali Stulecia niestety zostały odwołane. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą i specjalnymi targowymi propozycjami, zapraszamy do biura ROBYG WPB.

  • Ul. Grabiszyńska 85 we Wrocławiu.
  • Nasze biuro sprzedaży jest otwarte w sobotę 10.00-15.00, a  od poniedziałku do piątku 9.00 – 18.00.

Zapraszamy.

Godziny pracy w dniach 16-18.10.2020

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w piątek, 16 października nasze biuro pracuje do godziny 15:00. W weekend 17-18 października zapraszamy na stoisko D3 na Targach Mieszkań i Domów w Hali Stulecia we Wrocławiu. Od poniedziałku natomiast wracamy do standardowych godzin pracy: od 9:00 do 18:00.

ROBYG WPB na targach w Hali Stulecia

Już w najbliższy weekend (17-18 października) zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu. Przy naszym stoisku D3 zapoznacie się z pełną ofertą domów i mieszkań.

ROBYG WPB na targach w Hali Orbita

Bierzemy udział w kolejnych targach mieszkaniowych we Wrocławiu. Tym razem zapraszamy do Hali Orbita w dniach 19 – 20 września na Dolnośląskich Targach Nieruchomości & Budowa Domu. Przy stoisku B1 zaprezentujemy wszystkie nasze wrocławskie osiedla. Nie zabraknie promocji i ofert specjalnych.

WPB premierowo: Uroczysko III

Na Sołtysowicach budowa trwa, ale na tym nie poprzestajemy. Z przyjemnością ogłaszamy nowy – trzeci – etap Uroczyska przy ul. Przejazdowej.

ROBYG WPB na targach na Stadionie Wrocław

Kilkaset różnorodnych mieszkań dopasowanych do potrzeb, wysoki standard Grupy ROBYG, atrakcyjne ceny, porady i konsultacje. To wszystko już 5 i 6 września na targach mieszkaniowych we Wrocławiu.

Jesteśmy częścią Grupy ROBYG

Szanowni Państwo,
informujemy, że postawiliśmy ważny krok na drodze dalszego rozwoju działalności we Wrocławiu. Od teraz jesteśmy częścią Grupy ROBYG – jednej z największych firm deweloperskich w kraju.

Godziny pracy w okresie świąteczno-noworocznym

Szanowni Państwo,
w dniach 23.12 - 31.12.2019 WPB Sp. z o.o. będzie czynna w następujących dniach i godzinach:

Dziękujemy wszystkim za wizytę na naszym stoisku na targach nieruchomości

Szanowni Państwo,
było nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku w trakcie targów nieruchomości, które odbyły się w dniach 28-29.09.2019 r. w Hali Orbita.
Dziękujemy

Zapraszamy na Targi Nieruchomości (28-29.09 - Hala Orbita) - Premiery Nowych Inwestycji

Szanowni Klienci,
serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na targach nieruchomości, które odbędą się w Hali Orbita w dniach 28-29.09.2019 r. w godzinach 10-16.

Na targach po raz pierwszy zaprezentujemy inwestycje: Wojszyckie Alejki oraz Willa Nad Potokiem
Będzie również możliwość zapoznania się z ofertą drugiego etapu inwestycji Uroczysko

WPB sp. z o.o. nieczynne 02.05.2019 r

Szanowni Klienci,
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o w dniu 2 maja 2019 r będzie nieczynne.
Zapraszamy od 6 maja 2019r.

Leśnica zachwyca, a Lissa intryguje.

Tętniąca kulturalnym życiem Leśnica jest fantastycznym miejscem wytchnienia od miejskiego zgiełku. To wrocławskie osiedle, skrywa w sobie fenomenalne królewskie historie, moc zieleni i spokój codziennego życia.

Mieszkanie na Poświętnem - wczoraj i dziś.

Wrocław jest miastem przepełnionym duchem historii. Obecnie to niemal milionowe miasto, jednak wieki temu dzisiejsze wrocławskie osiedla funkcjonowały jako samodzielne wsie czy folwarki. Mało znaną, a ciekawą historię kryje w sobie Osiedle Poświętne, znajdujące się w północno-zachodniej części miasta.

Inteligentny dom i mieszkanie

Choć jeszcze niedawno kojarzyły nam się z ekstrawagancją, dziś cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem. Inteligentne domy i mieszkania, bo o nich mowa, to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i niższych opłat. Planując inwestycję w inteligentne instalacje...

Księga wieczysta - jakie informacje o nieruchomości w niej znajdziemy

sięga wieczysta to publiczny rejestr nieruchomości, który przedstawia jej stan prawny. Funkcjonowanie ksiąg wieczystych regulują przepisy prawa: zapisy Dziennika Ustaw z 2001 roku, ustawa o księgach wieczystych ...

Małe mieszkanie - Twój niewielki kawałek podłogi

Małe mieszkanie jest często spełnieniem dużych marzeń. Dlatego, mimo zazwyczaj ograniczonego budżetu, jest ono ciepłe, przytulne, wyjątkowe. Pewnie dlatego, że włożyłeś w nie całe serce. Niewielkie mieszkania są gorącym towarem na rynku nieruchomości.

Gdy akademik nie wchodzi w grę - mieszkaniowe dylematy studenta

Wyjazd latorośli na studia do innego miasta wiąże się z masą stresu, problemów i dylematów. Do tych oczywistych, jak tęsknota i niepewność dochodzi też chęć zapewnienia dziecku jak najlepszych warunków i możliwości do nauki.

Urządzanie mieszkania - co trzeba wiedzieć?

Właśnie nastąpił jeden z najpiękniejszych dni w Twoim życiu. Podpisałeś akt notarialny i stałeś się pełnoprawnym właścicielem mieszkania. Jednak zanim się wprowadzisz i zaczniesz w pełni cieszyć się swoją własnością, prawdopodobnie jeszcze długa droga przed Tobą.

Wspólnota mieszkaniowa - czym jest i po co powstaje?

Wraz z wejściem na rynek deweloperów zmieniły się też prawa własności nabywanych lokali, a część z nas, prosto z mieszkań spółdzielczych czy spółdzielczych własnościowych przeprowadziła się do mieszkań, które są naszą wyłączną własnością.

Wybieramy schody na antresolę

Antresola jest często spotykanym rozwiązaniem w wysokich mieszkaniach oraz niewielkich domkach. O jej praktycznych zastosowaniach nie warto mówić, gdyż argument powiększenia metrażu jest dla wszystkich...

Program mieszkanie dla młodych w 2016 roku

Aktualne zmiany w programie MDM – Mieszkanie dla Młodych, spowodowały lawinowy wzrost liczby wniosków pod koniec roku ubiegłego. Z tego też powodu zmniejszyła się pula środków na ten cel już o połowę. A mamy dopiero pierwszy kwartał!

Kupno mieszkania, czy wynajem?

W porównaniu z takimi krajami europejskimi, jak Holandia czy Niemcy, rynek mieszkań przeznaczonych do wynajęcia w Polsce może wydawać się ubogi. W naszym kraju zaledwie 4% spośród badanych osób mieszka w ...

Ulubione ()