Zrealizowane inwestycje

BURSZTYNOWA

Krzyki

Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Ołtaszyn, przy ul. Bursztynowej. Leży w południowo-wschodniej, najwyżej położonej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki, z dala od miejskiego zgiełku i zatłoczonych chodników.

Budynki przy Bursztynowej dają gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i wysokiego standardu zamieszkiwania. Dach kryty dachówką oraz wyważona kolorystyka fasad doskonale harmonizują z otaczającą przyrodą i okolicznymi zabudowaniami. Na parterze znajdują się przestronne tarasy, a na wszystkich pozostałych kondygnacjach balkony. Budynki będą wyposażone w platformy umożliwiające osobom niepełnosprawnym dostęp na pierwszy poziom mieszkalny.

Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemny garaż wielostanowiskowy z boksami garażowymi i miejscami postojowymi. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw. Nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne rozwiązania techniczne umożliwią właścicielom dbałość o naturę i środowisko, ale również oszczędności finansowe. W mieszkaniach zastosowano bowiem ekonomiczne, kondensacyjne piece gazowe z funkcją odzysku ciepła ze spalin. Każdy lokal posiada domofon, gniazdo instalacji internetowej, telefonicznej oraz telewizji naziemnej i satelitarnej.

Osiedle przy ul. Bursztynowej to kompleks 16 trzykondygnacyjnych budynków, w których powstanie łącznie 95 mieszkań, oddawanych do użytku w deweloperskim standardzie wykończenia. W ofercie znajdują się lokale dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe, metrażem dostosowane do potrzeb każdego klienta - od 44 do 112 m2. W mieszkaniach na drugim piętrze zaplanowano antresole.

Rozpoczęcie inwestycji: listopad 2010
Zakończenie inwestycji: listopad 2012
Wybudowanych mieszkań: 95 szt.

Cechy inwestycji:

  • garaż podziemny
  • 6 mieszkań na każdej klatce schodowej
Ulubione ()