Zrealizowane inwestycje

DOŻYNKOWA II

Krzyki

Mieszkania przy Dożynkowej to idealna oferta dla osób, które szukają spokojnego lokum w atrakcyjnej i postrzeganej jako prestiżowa części Wrocławia. Rejon osiedla to spokojna i malownicza okolica, do której nie dociera wielkomiejski zgiełk. Sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, rozpościerające się dookoła tereny działkowe i niezagospodarowane nieużytki dają poczucie sielskości.

Ścieżki nad uregulowaną rzeczką Ślęzą to doskonałe miejsce do spacerów, a sama rzeczka stanowi naturalną barierę dla nieproszonych gości. Zaledwie kwadrans zajmuje dojście piechotą zarówno do Parku Grabiszyńskiego i powiązanych z nim terenów rekreacyjnych jak i w przeciwną stronę do Parku Klecińskiego.

Osiedle przy Dożynkowej to dobre miejsce dla osób aktywnych, szukających harmonii w otoczeniu i równowagi po całodziennych obowiązkach.

Atutem lokalizacji przy Dożynkowej jest łatwy dostęp do najważniejszych arterii komunikacyjnych Wrocławia.

Do centrum można dojechać ulicami Krzycką i Przyjaźni, a dalej Powstańców Śląskich. Plany przewidują powstanie w perspektywie dwóch lat dojazdu przez aleję Piastów i most na rzece Ślęzy do ulicy Racławickiej. Zachodnie tereny Wrocławia i wyjazd w stronę Kątów dostępne są poprzez ulicę Karmelkową, a ulica Czekoladowa zapewnia wygodny dojazd do centrów handlowych na Bielanach oraz do węzła autostradowego i łączących się z nim dróg na południe.

W niedalekiej odległości znajduje się pętla tramwaju linii 17 oraz przystanki autobusów linii 133 oraz D. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa nr 42 oraz filia Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Rozpoczęcie inwestycji: kwiecień 2014
Zakończenie inwestycji: maj 2015
Wybudowanych mieszkań: 87 szt.

Cechy inwestycji:

  • winda
  • garaż podziemny
Ulubione ()