Zrealizowane inwestycje

GRABISZYŃSKA 85

Śródmieście

Grabiszyńska 85 to oferta dla osób, które cenią sobie spokojną okolicę równie bardzo co sprawny dojazd do centrum. Na tej ulicy powstaje kolejna wrocławska inwestycja Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego – nowoczesny, 6‑kondygnacyjny budynek wielorodzinny położony w pobliżu centrum Wrocławia. Miejsce bardzo sprawnie skomunikowane z sercem miasta przypadnie do gustu rodzinom, studentom oraz osobom poszukującym mieszkań pod późniejszy wynajem.

 

MIESZKANIA O WYSOKIM STANDARDZIE

Dla przyszłych mieszkańców zaprojektowano mieszkania o różnej powierzchni i rozkładzie:

  • 1 pokojowe o powierzchni od 30 do 35 m2,
  • 2 pokojowe o powierzchni od 46 do 53 m2,
  • 3 pokojowe o powierzchni od 58 do 70 m2.

Wszystkie lokale mieszkalne wyposażone są w komplet instalacji elektrycznych i sanitarnych. Posiadają drzwi wejściowe, antywłamaniowe klasy C oraz stolarkę okienną PCV w kolorze złoty dąb. Dodatkowo okna znajdujące się po stronie południowej zabezpieczone będą roletami.

Wszystkie mieszkania, w zależności od wielkości, będą posiadać balkon lub taras w całości wykończony płytkami mrozoodpornymi. Balustrady balkonów wykonane będą ze stali, natomiast balustrady tarasów i loggii będą pełne, betonowe. W budynku znajdą się liczne miejsca parkingowe oraz pomieszczenia gospodarcze.

Rozpoczęcie inwestycji: marzec 2015
Zakończenie inwestycji: grudzień 2016
Wybudowanych mieszkań: 120 szt.

Cechy inwestycji:

  • winda
  • garaż podziemny
Ulubione ()