Zrealizowane inwestycje

JUTRZENKI II

Krzyki

Inwestycja przy ul. Jutrzenki zlokalizowana jest na Klecinie, najspokojniejszej części Krzyków. W ramach inwestycji powstał budynek z mieszkaniami jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowymi o zróżnicowanych metrażach.

Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w balkony lub tarasy, a te zlokalizowane na ostatniej kondygnacji posiadają antresole. Lokale znajdujące się na parterze mają zamontowane rolety zabezpieczające, wszystkie lokale wyposażono w drzwi antywłamaniowe klasy C. W każdym budynku przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz podziemny garaż wielostanowiskowy.

Mieszkania przy ul. Jutrzenki to oferta, która w szczególności zainteresuje osoby poszukujące mieszkania w spokojnej części Wrocławia, z bliskością terenów zielonych. Bliskość rzeki Ślęzy, parków Grabiszyńskiego i Klecińskiego zadowoli miłośników spacerów, biegania oraz jazdy na rowerze. Okolica osiedla jest spokojna i malownicza, nie dociera do niej wielkomiejski zgiełk. Sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, rozpościerające się dookoła tereny działkowe i niezagospodarowane nieużytki dają poczucie sielskości.

Rozpoczęcie inwestycji: luty 2015
Zakończenie inwestycji: grudzień 2016
Wybudowanych mieszkań: 64 szt.

Cechy inwestycji:

  • winda
  • garaż podziemny
Ulubione ()