Zrealizowane inwestycje

OBORNICKA 99

Fabryczna

Kolejną inwestycją wrocławskiego Dewelopera jest budynek wielorodzinny zlokalizowany przy ulicy Obornickiej na osiedlu Różanka.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. oferuje rozległy wybór mieszkań jednopokojowych, jak też z dwoma, trzema i czterema pokojami. Są to lokale o powierzchni od 28 mkw. do 75 mkw. w cenie już od 4980 zł. brutto za 1 mkw.

Mieszkania na parterze posiadać będą przestronne tarasy, zaś lokale na wyższych kondygnacjach, komfortowe balkony. Ważną zaletą inwestycji jest również podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej, winda oraz garaż podziemny dla zmotoryzowanych.

Dodatkowo, Inwestor zapewnia komfort lokatorom poprzez tereny zielone wokół budynku oraz komórki lokatorskie, które pozwolą na ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni lokatorskiej. Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano zaś bezpieczny plac zabaw, który powstanie na terenie osiedla.

Inwestycja położona jest blisko komunikacji miejskiej, co pozwala na wygodne i bezpośrednie połączenie z kluczowymi miejscami na mapie Wrocławia oraz z wieloma dzielnicami miasta.

Rozpoczęcie inwestycji: maj 2014
Zakończenie inwestycji: grudzień 2015
Wybudowanych mieszkań: 100 szt.

Cechy inwestycji:

  • winda
  • garaż podziemny
Ulubione ()