Zrealizowane inwestycje

OSIEDLE LITERACKIE II

Fabryczna

Budynek przy ul. Rodziewiczówny to przedsięwzięcie WPB w ramach inwestycji Osiedle Literackie. Zlokalizowany jest w zachodniej części Wrocławia, na Muchoborze Wielkim, pośród niskiej zabudowy wielorodzinnej.

Czteropiętrowy budynek utrzymany jest w lekkim, nowoczesnym stylu. Białą elewację ścian wzbogacają barwne, pastelowe akcenty, zrównoważone przez dyskretną elegancję nierdzewnej stali, drewna i hartowanego szkła, którymi wykończono balkony. W budynku znajdują się o powierzchni użytkowej od 36 do 65 m kw. Lokale są oddawane do użytku w deweloperskim standardzie wykończenia.

Mieszkania na parterze posiadają przestronne tarasy oraz okna zabezpieczone roletami. Na wyższych piętrach znajdują się nowocześnie wykończone balkony. W podziemiach budynku zlokalizowano wielostanowiskowy garaż. Każde mieszkanie jest wyposażone m.in. w instalację antenową RTV (zarówno cyfrowa telewizja naziemna jak i telewizja satelitarna), instalację telefoniczną, domofonową i internetową. Instalacja ciepłownicza jest podłączona do sieci miejskiej.

Jak przystało na inwestycję w zacisznej okolicy, budynek otoczony jest jest wypielęgnowaną zielenią, którą przecinają starannie utrzymane drogi wewnętrzne. Najmłodszym mieszkańcom wiele radości sprawi plac zabaw, przytulny, dobrze wyposażony i bezpieczny.

Rozpoczęcie inwestycji: listopad 2009
Zakończenie inwestycji: grudzień 2013
Wybudowanych mieszkań: 120 szt.

Cechy inwestycji:

  • winda
  • garaż podziemny
Ulubione ()