Zrealizowane inwestycje

SIOSTRZANA

Krzyki

Inwestycja Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego przy ul. Siostrzanej, której zakończenie planowane jest 30.09.2014 r., to czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny składający się z 20 mieszkań o zróżnicowanych układach funkcjonalnych.

W ofercie znajdują się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 34 do 51m2. Na parterze znajdują się przestronne tarasy, a na wszystkich pozostałych kondygnacjach balkony.

Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemny garaż wielostanowiskowy z boksami garażowymi i miejscami postojowymi. W mieszkaniach na parterze zostaną zamontowane rolety zabezpieczające, a we wszystkich lokalach drzwi antywłamaniowe klasy C. Budynki będą wyposażone w platformy umożliwiające osobom niepełnosprawnym dostęp na pierwszy poziom mieszkalny. Każdy lokal zostanie wyposażony m. in. w instalację telewizji satelitarnej i naziemnej, instalację internetową oraz domofonową.

Inwestycja leży w południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Doskonała lokalizacja zapewnia dogodną komunikację z centrum miasta oraz pozwala na szybki dojazd do autostradowego Węzła Bielańskiego. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: tramwaj linii 17 oraz autobusy 133, D oraz 247. Niedaleko inwestycji znajduje się tor wyścigów konnych, na którym poza główną działalnością - wyścigami konnymi, są organizowane przez miasto liczne imprezy rekreacyjne.

W okolicy osiedla mieści się również Park Południowy - największy park w dzielnicy Krzyki, a także Park Kleciński - do dyspozycji są place zabaw oraz boisko.

Rozpoczęcie inwestycji: kwiecień 2013
Zakończenie inwestycji: wrzesień 2014
Wybudowanych mieszkań: 20 szt.

Cechy inwestycji:

  • winda
  • garaż podziemny
Ulubione ()