MIASTO - ŁĄKA - RZEKA - LAS

UROCZYSKO

Etap I, II, III

Uroczysko
Spokojny zakątek na zielonych Sołtysowicach

Uroczysko to miejsce dla wszystkich osób ceniących kontakt z naturą, klimat spokojnego przedmieścia oraz aktywny styl życia. Pobliski Las Sołtysowicki z niedużym akwenem, śladami po średniowiecznym grodzie i miejscami na ognisko to jeden z najbardziej urokliwych terenów rekreacyjnych w mieście. Każdy znajdzie tu wytchnienie od miejskiego zgiełku. Z kolei malownicza rzeka Widawa zachęca do spacerów, joggingu lub wycieczek rowerowych. 

Dla rodzin z dziećmi atrakcyjne będą okoliczne miejsca zabaw: park rozrywki Bobolandia, oraz największy we Wrocławiu park trampolin GoJump. W niedalekiej odległości od osiedla znajdziemy przedszkole, żłobek, przychodnię i centrum medyczne.

Osoby szukające mieszkań przeznaczonych pod wynajem zainteresuje bliskie sąsiedztwo kampusu Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

Uroczysko to kompleks sześciu 3-piętrowych budynków wielorodzinnych położonych w otoczeniu zieleni. Osiedle tworzymy w trzech etapach. Każdy etap to dwa budynki. Pierwszy jest już gotowy i zamieszkany. Dwa kolejne etapy – Uroczysko II i Uroczysko III – są w budowie. W czterech budynkach przygotowujemy 171 mieszkań, z balkonami lub tarasami, o starannie przemyślanych, praktycznych układach: od 1 do 4 pokoi. Zaprojektowaliśmy mieszkania od 31 do 89 mkw. Do każdego mieszkania w Uroczysku III dajemy Smart House w cenie. To inteligentny system do zarządzania multimediami, monitoringiem i oświetleniem, dzięki któremu można m.in. zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, a tym samym zrobić dobrą rzecz dla środowiska i jednocześnie obniżyć rachunki za prąd nawet o 30%. 

Duża uwagę przyłożyliśmy do części wspólnych o podwyższonym standardzie. Wyróżniają się one czerwoną cegłą, płytkami gresowymi i oszczędnym oraz ekologicznym oświetleniem LED. W trosce o komfort mieszkańców w części podziemnej przygotowujemy miejsca parkingowe, wózkownie i rowerownie. Miejsca parkingowe znajdą się także na zewnątrz. Z kolei dla dzieci zaplanowaliśmy plac zabaw otoczony zielenią.

Warto wybrać mieszkanie w Uroczysku i skorzystać z wielu możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Mieszkańcy będą w kontakcie z przyrodą i pozostaną blisko miejskich wydarzeń. Pełnia życia na zielonych Sołtysowicach!

Mieszkania są dostępne są na trzech etapach inwestycji:

Uroczysko I - mieszkania gotowe do odbioru

Uroczysko II - termin realizacji: 28.02.2021 r.

Uroczysko III - termin realizacji: koniec 2021 r.

Lokalizacja

  • 0,3 km - Żłobek Cztery Słonie
  • 0,5 km - przystanki komunikacji miejskiej
  • 0,6 km - weterynarz
  • 0,7 km - Przedszkole
  • 0,7 km - Szkoła Podstawowa
  • 1,0 km - serwis rowerowy
  • 1,0 km - stacja PKP Sołtysowice
  • 1,5 km - Centrum Handlowe Korona (multipleks, restauracje, sklepy)

DZIECIŃSTWO PEŁNE UROKU

Na terenie osiedla znajduje się zielony plac zabaw. To miejsce dla najmłodszych mieszkańców. Na starszych czeka cała masa atrakcji: leśne spacery i rowerowe eskapady wałami Widawy. Wędkowanie, kajakowe spływy, pikniki nad wodą lub podchody w ruinach średniowiecznego Grodziska.

Wypełnij życie dziecka przygodą.

DLA AKTYWNYCH

Uroczysko zlokalizowane jest na Sołtysowicach - w północnej części Wrocławia.
To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie aktywny tryb życia i kontakt z naturą.

Ps. Na rowery zostało zaprojektowane specjalne pomieszczenie.

DEWELOPER

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane oddało we Wrocławiu do użytku przeszło 35 000 mieszkań. To największa gwarancja solidności i bezpieczeństwa.

UROCZYSKO

Malowniczo usytuowane osiedle. Ponad 100 mieszkań dwu i trzy pokojowych. Swobodna przestrzeń parkowania i plac zabaw.

MIASTO

Usługi, szkoły, żłobek, sklepy, kino. Wszystko, co potrzebne do życia znajduje się w bliskiej okolicy. Do centrum dojedziesz autobusami lub kolejką podmiejską.

ŁĄKA

Zielone tereny w sam raz na poranny spacer z psem. Tu będziesz mógł sprawdzić, jak daleko może polecieć freezby. 

RZEKA

Wzdłuż Widawy przebiega wrocławski szlak rowerowy. Linia wałów to świetne tereny spacerowe. Doskonałe również jako trasy biegowe i nordic walking.

LAS

Las Sołtysowicki – 22 hektary zieleni i 3 stawy. Wiekowe dęby dają schronienie wielu gatunkom zwierząt. Ten las to urocze miejsce do zabaw z dziećmi i młodzieżą.

TRWAŁE MATERIAŁY CIESZĄ PO PROSTU DŁUŻEJ

Staranność wykonania oraz dbałość w doborze materiałów to już znak rozpoznawczy ROBYG WPB. Budynki wykonane są w sposób solidny, tak aby były bardziej odporne na czas i mogły cieszyć dłużej efektem nowości. Posiadamy 60-letnie doświadczenie na wrocławskim rynku nieruchomości, dlatego budujemy bezpiecznie i odpowiedzialnie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:
tel. +48 71 70 71 700

Dziennik budowy

ZADAJ PYTANIE

Już 60 lat temu budowaliśmy Wrocław. Budowaliśmy szkoły, przedszkola, mieszkania i całe wielkie wrocławskie osiedla. Łącznie przekazaliśmy mieszkańcom do użytkowania ponad 35 000 mieszkań. Dzisiaj Wrocław to piękne miasto z którego wszyscy jesteśmy dumni.

Budujemy solidnie. Jak to się kiedyś mówiło – na lata. Własny potencjał wykonawczy łączymy z działalnością deweloperską. To nasz atut. Starannie wybieramy przyjazne do życia lokalizacje. Materiały dobieramy w sposób wysoce odpowiedzialny.

Tak, aby to co nowe, mogło cieszyć po prostu dłużej.
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane to lokalna jakość, na której możesz polegać.
Wybierz mieszkanie z oferty ROBYG WPB. Postaw na solidność i bezpieczeństwo.
Buduj przyszłość na doświadczeniu.

 

KONTAKT

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Grabiszyńska 85
53-503 Wrocław

Tel. +48 71 70 71 700
Tel. +48 71 34 25 113
e-mail: sekretariat@wpb.wroc.pl

Ulubione ()