Zrealizowane inwestycje

WILLA POTOKOWA

Fabryczna

Zlokalizowana na wrocławskich Maślicach inwestycja Willa Potokowa to miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój, bezpieczeństwo i bliskość natury. Położona jest na uboczu, z dala od miejskiego zgiełku i w pobliżu terenów zielonych. Sama inwestycja jest kameralna - w jej ramach powstały dwa budynki wielorodzinne i 45 mieszkań.

Nazwa inwestycji, tak samo jak ulicy przy której się znajduje, nawiązuje do potoku Ługowina płynącego w bliskim sąsiedztwie. To jednak nie jedyny teren rekreacyjny w obszarze inwestycji. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu z pewnością docenią bliskość wałów Odry (600 m) oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. Oprócz tego, w sąsiedztwie Willi Potokowej znajduje się staw oraz aż cztery lasy - Mokrzański, Pilczycki, Rędziński oraz Osobowicki.

Położenie inwestycji w pobliżu terenów zielonych nie oznacza jednak całkowitej izolacji Willi Potokowej od miasta. Do centrum Wrocławia jest około 10 km, a dojazd zapewniają ulice Królewiecka i Maślicka. W pobliżu Willi Potokowej znajdują się przystanki linii 102, 103 oraz 245.

Okolica z biegiem lat zyskała na atrakcyjności również dzięki powstaniu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia wraz z Mostem Rędzińskim łączącymi Maślice z drogą S8 i autostradą A4. Zarówno wyjazd na wycieczkę poza miasto, jak i dojazd na Psie Pole stały się znacznie prostsze. Nie można też zapomnieć o wybudowanym w 2012 r. Stadionie Miejskim, który stał się wrocławskim centrum sportu i eventów muzycznych. Możliwości spędzania wolnego czasu dla mieszkańców Willi Potokowej na pewno nie zabraknie.

Rozpoczęcie inwestycji: kwiecień 2009
Zakończenie inwestycji: luty 2011
Wybudowanych mieszkań: 55 szt.

 

Ulubione ()