15 Grudzień 2020

Kameralna Olszówka już w sprzedaży

W naszej najnowszej inwestycji znajduje się tylko 55 mieszkań. To przemyślane układy z bardzo poszukiwanymi teraz ogródkami i balkonami. Do każdego mieszkania dajemy Smart House by Keemple w cenie.

W Kameralnej Olszówce na Krzykach-Partynice zaprojektowaliśmy mieszkania o powierzchni od 40 do 80 mkw. To różnorodne układy od 2 do 4 pokoi. Projektując je braliśmy pod uwagę różnorodne potrzeby ich przyszłych mieszkańców: singli, par i rodzin. Mieszkania na parterze będą miały ogródki i rolety zewnętrzne, a te położone wyżej – loggie i balkony z przeszklonymi balustradami. Sprzedaż mieszkań prowadzi nasze biuro zlokalizowane przy ul. ul. Grabiszyńskiej 85 (tel. 71 70 71 700).

Kameralna Olszówka to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z dziedzińcem i garażem podziemnym. Wybraliśmy prostą bryłę o stonowanej biało-szarej kolorystyce elewacji z odrobiną brązu. Największe zalety Kameralnej Olszówki to kameralna atmosfera oraz przemyślane układy mieszkań. Na uwagę zasługuje też wspaniała lokalizacja, zielone otoczenie i dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa. W pobliżu płynie malowniczy potok, niedaleko stąd do parków Grabiszyńskiego i Południowego oraz na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Najbliżej będzie do planowanego parku Krzyckiego.

W Kameralnej Olszówce zaplanowaliśmy parking podziemny, pomieszczenia na rowery i wózki. Na zewnątrz powstaną dodatkowe miejsca parkingowe i zielone patio. Na dachu zamontujemy  panele fotowoltaiczne, dające ekologiczną energię do oświetlania części wspólnych. To także sposób na niższe rachunki za prąd. Podobnie jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz budynku.

Kameralna Olszówka stanie przy skrzyżowaniu ul. Skarbowców i Szarugi. Budowę rozpoczniemy w styczniu 2021.