14 Kwiecień 2021

Powiększymy Wojszyckie Alejki!

Wprowadziliśmy do sprzedaży 148 mieszkań w ramach nowego etapu Wojszyckich Alejek.

Mamy bardzo dobre wiadomości z Wojszyc. Pierwszy etap naszej inwestycji cieszył się ogromną popularnością, dlatego teraz uruchamiamy etap drugi. Będzie się on składał z 3 budynków, w których przewidzieliśmy 148 mieszkań. Wybraliśmy różnorodne układy od 1 do 4 pokoi (metraże od 26 do 88) – wszystkie z tarasami lub balkonami.

Wraz z drugim etapem wprowadzamy ważne nowości: Smart House w cenie każdego mieszkania, panele fotowoltaiczne, które zamontujemy na dachach w celu pozyskiwania w ekologiczny sposób tańszej energii do oświetlania części wspólnych, oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych. Smart House to inteligentny system do zarządzania multimediami, monitoringiem i oświetleniem, dzięki któremu można m.in. zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, a tym samym wspomagać środowisko i jednocześnie obniżyć rachunki za prąd nawet o 30%.

W drugim etapie Wojszyckich Alejek zaplanowaliśmy podziemną halę garażową. W trosce o bezpieczeństwo zamontowane zostaną wideodomofony, a wybrane miejsca będą monitorowane. Wejście do budynków i lobby zostanie wykończone indywidualnie, z wykorzystaniem materiałów wysokiego standardu, takich jak kamień naturalny, okładzina drewnopodobna, tapety, lustra i niestandardowe, energooszczędne oświetlenie LED.

Rozpoczęcie budowy: koniec kwietnia 2021

Przewidywany termin zakończenia budowy: IV kwartał 2022

W celu wyboru mieszkania zapraszamy do odwiedzania naszego biura sprzedaży przy ul. Grabiszyńskiej 85 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00 i w soboty od 10.00 do 15.00) i do kontaktu zdalnego: 71 70 71 700 lub sekretariat@wpb.wroc.pl.