01 Wrzesień 2021

Premiera: nowe osiedle w ofercie ROBYG WPB

Z radością informujemy o naszej nowej inwestycji we Wrocławiu. Osiedle nad Widawą wybudujemy na północy miasta, w spokojnej części wrocławskiego Zgorzeliska. Znajdzie się na nim 138 mieszkań.

Nowy projekt to osiedle dla osób ceniących spokój, wytchnienie od zgiełku miasta i lubiących wypoczynek na świeżym powietrzu. Nazwa premierowej inwestycji nawiązuje do położnej w pobliżu rzeki Widawy, której nabrzeże jest doskonałym miejscem do różnego rodzaju aktywności – spacerów, joggingu czy rowerowych przejażdżek.

Na kameralnym osiedlu powstaną trzy budynki wielorodzinne o trzech kondygnacjach. Znajdzie się w nich łącznie 138 mieszkań, o przemyślanych i funkcjonalnych układach. Ich metraż waha się od 29,40 do 76,35 mkw. Dostępne będą mieszkania od 1 do 4 pokoi, z balkonami lub ogródkami. Do każdego z nich dodajemy pakiet nowoczesnych rozwiązań Smart House w standardzie.

Na osiedlu powstanie bezpieczny plac zabaw oraz parking zewnętrzny z miejscami postojowymi z funkcją ładowania samochodów elektrycznych. Na dachach zamontujemy panele fotowoltaiczne służące do zasilania oświetlenia LED w częściach wspólnych. Pod budynkami natomiast znajdzie się podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce. Dajemy więcej z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.