07 Styczeń 2021

W styczniu nowa budowa. Co się dzieje na pozostałych?

Na początku przyszłego roku rozpoczniemy budowę na Krzykach-Partynice i przekazywanie kluczy do mieszkań na Muchoborze Wielkim, a potem także na Wojszycach, Sołtysowicach i Jagodnie. 

W listopadzie 2020 roku uruchomiliśmy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji, Kameralnej Olszówce, którą zbudujemy przy ul. Skarbowców na Krzykach-Partynice. Ruszamy już w styczniu. Prace potrwają do trzeciego kwartału 2022 roku. W Kameralnej Olszówce przygotujemy 55 mieszkań z ogródkami i loggiami, garaż podziemny, zewnętrzne miejsca parkingowe i zielone patio. Dużym atutem tej inwestycji jest lokalizacja: pomiędzy trzema parkami (w tym jednym planowanym) i nad potokiem Olszówka Krzycka. Wybór mieszkań (od 2 do 4 pokoi) jest duży. Ceny zaczynają się od 8,3 tys. zł/mkw. 

Willa nad Potokiem w lutym

Najbliżej finału jest Willa nad Potokiem na Muchoborze Wielkim. Mieszkańcy odbiorą klucze już w pierwszym kwartale 2021. Willa nad Potokiem to 2-piętrowy budynek, w którym jest 13 mieszkań z tarasami i balkonami. To układy od 1 do 3 pokoi o wielkości od 33 do 97 mkw. Dostępne są ostatnie sztuki. Ceny zaczynają się od 6,6 tys. zł za mkw. 

Wojszyckie Alejki i Uroczysko II w pierwszym kwartale

Wielkimi krokami do końca zbliżają się także Wojszyckie Alejki oraz Uroczysko II na Sołtysowicach. Przekazywanie kluczy rozpoczniemy wraz z końcem pierwszego kwartału 2021 roku. Wojszyckie Alejki to jeden budynek z garażem podziemnym, natomiast Uroczysko II to dwa budynki wchodzące w skład kompleksu sześciu budynków wielorodzinnych. W Wojszyckich Alejkach mamy dostępne mieszkania od 2 do 4 pokoi, w tym z antresolami na ostatnim piętrze, a w Uroczysku czekają mieszkania od 1 do 3 pokoi z balkonami lub tarasami. Ceny zaczynają się od 6,7 tys. zł/mkw. w Wojszyckich Alejkach, a w Uroczysku od 6,7 tys. zł/mkw. Wojszyckie Alejki na pewno doczekają się kolejnego etapu, który już przygotowujemy. Z kolei Uroczysko rozbudowujemy o Uroczysko III. Trzeci etap (także dwa budynki) powinniśmy skończyć pod koniec roku 2021.

ROBYG Jagodno w pierwszym kwartale

W ostatniej fazie jest także budowa trzech etapów osiedla ROBYG Jagodno. Pod koniec marca skończymy realizację budynku wielorodzinnego A1 oraz czterech mniejszych budynków w etapie A2, natomiast pod koniec kwietnia powinny być gotowe pierwsze domy w zabudowie atrialnej i szeregowej.

Na Jagodnie niedawno rozpoczęliśmy realizacja etapu E, w ramach którego powstaną cztery budynki wielorodzinne. W jednym z nich znajdzie się klub malucha ze strefą wypoczynkową dla dorosłych. W późniejszej fazie tego etapu postawimy budynek z osiedlowym przedszkolem. W etapie E wprowadziliśmy na razie do sprzedaży mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe. Ceny zaczynają się od 7,2 tys. zł/mkw.

Podsumowując, aktualnie mamy w ofercie mieszkania w pięciu inwestycjach: Kameralna Olszówka, Willa nad Potokiem, Wojszyckie Alejki, Uroczysko oraz ROBYG Jagodno.