10 Wrzesień 2020

WPB premierowo: Uroczysko III

Uroczysko I i II to razem cztery budynki mieszkalne. Teraz dodajemy do nich kolejną parę jako Uroczysko III. W Uroczysku III przygotujemy 89 mieszkań: 56 w jednym budynku i 34 w drugim. Wybraliśmy praktyczne układy od 1 do 4 pokoi i wielkości od 38 do 90 mkw. Wszystkie mieszkania zaprojektowaliśmy z balkonami lub tarasami. W budynku znajdzie się garaż podziemny z komórkami lokatorskimi. Mieszkania wprowadzimy do sprzedaży tegoroczną jesienią.

Budowę Uroczyska III już rozpoczęliśmy. Aktualnie trwa konstrukcja parteru i pięter. Budynki będą gotowe w trzecim kwartale 2021. Równolegle prowadzimy pracę przy Uroczysku II. Wykonujemy już elewacje, poszycie dachu oraz instalacje. Budowa powinna zakończyć się jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego.

Uroczysko II i III to w sumie 173 mieszkania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, niedawno zdecydowaliśmy o podniesieniu standardu części wspólnych w realizowanych czterech budynkach. Największym atutem osiedla jest jednak położenie nieopodal zielonych terenów rekreacyjnych, pozwalające poczuć podmiejski klimat. Uroczysko leży przecież pod Lasem Sołtysowickim z akwenem i i pozostałościami po średniowiecznym grodzie. Krótki spacer dzieli nas od nabrzeży Widawy, ogródków działkowych, łąki i stadionu.

Serdecznie zapraszamy do Uroczyska na zielonych Sołtysowicach!