14 Październik 2020

ROBYG WPB na targach w Hali Stulecia

Już w najbliższy weekend (17-18 października) zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu. Przy naszym stoisku D3 zapoznacie się z pełną ofertą domów i mieszkań.

  1. Nowa pula mieszkań w kolejnym etapie ROBYG Jagodno, do tego klub malucha i osiedlowy park, czyli idealna propozycja dla rodzin z dziećmi.
  2. ROBYG Jagodno to także bardziej kameralne budynki – domy szeregowe i atrialne, wszystkie wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań i system Smart House w cenie.
  3. Mieszkania w nowym etapie Uroczyska pod lasem Sołtysowickim, w pobliżu Widawy: bliskość terenów rekreacyjnych zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
  4. Mieszkania w kameralnej Willi nad Potokiem na Muchoborze Wielkim, która zapewni odpoczynek w otoczeniu zieleni.
  5. Mieszkania na rodzinnym osiedlu Wojszyckie Alejki: niska zabudowa z tarasami i ogródkami to idealne miejsce na start w spokojnej okolicy.

Bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego podczas targów przestrzegane będą wszelkie zasady. Poza ograniczeniem liczby osób przebywających jednocześnie na terenie wydarzenia i ogólnodostępnymi środkami do ochrony oraz dezynfekcji, zorganizowane zostały m.in. oddzielne wejścia i wyjścia, a także bezpieczne strefy oczekiwania, aby zminimalizować bliski kontakt uczestników.

Do zobaczenia w Hali Stulecia! Bilety dostępne na: https://wroclaw.targimieszkan.pl/pl/